Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

EDCO op IAW Spring 2026: sterke deals voor het nieuwe seizoen

EDCO is aanwezig op IAW Spring 2026, die plaatsvindt van 24–26 maart 2026. IAW is een toonaangevende internationale vakbeurs voor promotionele en fast-moving consumer goods en dé plek waar retailers sterke deals veiligstellen voor het komende seizoen.

Sterke deals ondersteund door vertrouwde merken
Tijdens IAW Spring 2026 richt EDCO zich op sterke, competitieve deals, ondersteund door betrouwbare en bekende merken. De voorjaarsselectie brengt aantrekkelijke prijsstellingen, bewezen kwaliteit en snel roterende artikelen samen van merken zoals Dirt Devil, Alpina, Grundig, Black+Decker en UMBRO. Hiermee helpen we retailers effectieve assortimenten samen te stellen die goed presteren op de winkelvloer.
Bezoekers kunnen rekenen op een uitgebalanceerde mix van dagelijkse essentials en trendgedreven producten, zorgvuldig geselecteerd ter ondersteuning van promotionele acties en volumegedreven verkoop. De focus is helder: waarde, snelheid en commerciële relevantie.

Ondersteuning voor uw plannen voor het nieuwe seizoen
IAW draait om snel handelen en het veiligstellen van de juiste aanbiedingen op het juiste moment. Ons team staat klaar om u te ondersteunen bij uw plannen voor het nieuwe seizoen, of u nu uw promotieassortiment wilt versterken of hoog roterende producten aan uw assortiment wilt toevoegen.

Ontmoet EDCO en SHI op IAW Spring 2026
U kunt het EDCO-team ontmoeten in Hal 6, stand B69, waar wij graag met u in gesprek gaan over prijs­mogelijkheden, merkassortimenten en deal-gedreven selecties.

Interesse om ons te ontmoeten op IAW Spring 2026?
Neem contact op met uw accountmanager om een afspraak te maken.

Wij kijken ernaar uit u te verwelkomen op IAW Spring 2026 (24–26 maart) en samen te spreken over sterke deals voor het komende seizoen.

IAW Spring 2026